Стартує вступна кампанія до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 06.06.2018 Переглянуто: 1784

Ви маєте шанс стати професійним військовим за наступними спеціальностями:

122 Комп’ютерні науки

125 Кібербезпека

126 Інформаційні системи та технології

172 Телекомунікації та радіотехніка

253 Військове управління

255 Озброєння та військова техніка

Військовий інститут здійснюватиме набір:

юнаків та дівчат із числа цивільної молоді,віком від 17 до 21 року;

резервістів і військовозобов’язаних, які мають повну, загальну, середню освіту – до 23 років;

військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом – до 30 років.

Подача документів до 02.07.2018 року.

Обов’язковими умовами вступу до ВІТІ для цивільної молоді є,

три сертифікати ЗНО (Українська мова та література, Математика, Фізика або Іноземна мова або Історія України),

іспит з фізичної підготовки,

лікарська комісія (за умовами МОУ),

психологічне обстеження.

Випробування фізичної підготовки, медичний огляд і професійний відбір здійснюється безпосередньо у ВІТІ в період з 12 по 20 липня 2018 року.

Для військовослужбовці на контракті чи строкової служби, які виконують бойові завдання, не зможуть зараз в загальній системі здати ЗНО та певні категорії здають вступні випробування у ВІТІ з Української мови та літератури, Математики, Фізики або Іноземної мови або Історії України.

Пільгові категорії – це діти сироти, діти загиблих учасників бойових дій.

Є певні окремі категорії громадян, які вступають або поза конкурсом, або на цільовому прийомі, або на пільгових умовах (вступники з числа військовослужбовців військової служби за контрактом, вступники з числа ліцеїстів ліцеїв з підвищеною фізичною підготовкою, вступники, які проживають на тимчасово окупованих територіях, переселенці).

Прийняття поза конкурсом осіб, один з батьків в яких був військовослужбовцем або загинув, чи визнаний безвісти зниклим під час виконання військової служби, учасники бойових дій на території інших держав, члени родин учасників бойових дій.

23 липня 2018 року Приймальна комісія ВІТІ завершують свою роботу.

Заочна форма навчання для діючих військових: для військовослужбовців, які проходять службу за контрактом, є можливість здобуття здобуття ступеня освіти «бакалавр» за заочною формою у ВІТІ. Але умова одна – має бути другий контракт. Не раніше, доки завершиться перший термін контракту і буде продовжено ще на 5 років наступний контракт.

ДОДАТКОВО:

Робота приймальної комісії військового вишу відбуватиметься з 02 липня по 23 липня 2018 року (порядок роботи: понеділок-неділя, з 8.30 до 17.30).

Телефони приймальної комісії: (044) 256-22-80, (044) 256-23-71.

Заступник голови приймальної комісії — полковник Сілко Олексій Вікторович, (044) 256-22-93, (093) 947-37-17, (067) 507-03-55.

Відповідальний секретар приймальної комісії — капітан Островський Вадим Володимирович, (044) 256-22-80, (093) 381-89-38.