20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

У ВІТІ розпочалася підготовка до параду військ з нагоди 27-ї річниці Незалежності України

Добавлено: 04.06.2018 Переглянуто: 1221

Кращі курсанти факультетів інституту, яких відібрали для участі в параді військ з нагоди 27-ї річниці Незалежності України та 100- річчя відродження української державності розпочали заняття зі стройової підготовки.

Щодня курсанти проводять не менше 6 годин стройової підготовки.

"За кожною шеренгою закріплений офіцер-куратор, який оцінює виконання завдань кожного бійця. Також слідкує за злагодженістю, ритмічністю й малюнком команди", - повідомив заступник начальника інституту полковник Віталій Тарасов.

Командування впевнено, що кожен курсант яким сьогодні довірено цього річ представляти наш навчальний заклад серед кращих парадних розрахунків ЗС України пишається цим. Тому головне завдання офіцера в підготовчий період до параду підготувати курсанта так, щоб він зміг красиво і чітко виконувати стройові прийоми під час проходження урочистим маршем у складі батальйону на головній вулиці столиці України як того вимагає Стройовий статут Збройних Сил України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net