20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Робота експертної комісії МОН України з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми "Кібербезпека"

Добавлено: 01.06.2018 Переглянуто: 511

На цьому тижні особовий склад кафедри Захисту інформації та кіберзахисту успішно та своєчасно відпрацював всі заходи стосовно акредитації спеціальності 125 Кібербезпека, за якою відбувається підготовка магістрів та бакалаврів у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Професор Харківського Національного університету ім. Каразіна д.т.н., професор Потій разом з д.т.н., професором Смірновим перевірили умови проживання, умови підготовки, знання, навички та вміння майбутніх магістрів за цією спеціальністю.

Комісія з акредитації поспілкувалась з науково-педагогічними працівниками кафедри та перевірила стан матеріально-технічне забезпечення організації освітньої діяльності в інституті.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net