Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Проведення додаткових занять в рамках посиленої підготовки випускників 2018 року з Міжнародного гуманітарного права

Добавлено: 26.05.2018 Переглянуто: 551


В Нормах Міжнародного гуманітарного права зустрічається принцип “Розумного командира”, який визначає ключове місце людського фактору при прийнятті рішення на ведення бойових дій.

25 травня 2018 року у рамках співпраці з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбулися додаткові заняття з випускниками 2018 року на яких було наголошено про основні принципи Міжнародного гуманітарного права: принцип відмінності, заборони нападів невибіркового характеру, пропорційності та обережності також було визначено, що найголовнішим критерієм оцінки правильного рішення під час ведення бойових дій є збереження життя цивільних осіб та об’єктів життєзабезпечення населення.

В кінці занятті випускники успішно склали віртуальний тест на прийняття рішення під час ведення бойових дій у населеному пункті.

Командування інституту висловлює щиру подяку Делегату Міжнародного Комітету Червоного Хреста по роботі зі збройними силами та органами безпеки Майклу Пімблу та Раднику МКЧХ по роботі зі Збройними Силами України та органами безпеки України Ігорю Лимаренко за допомогу в організації та проведенні заходу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх