20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Практичні заняття в польових умовах для курсантів Військового коледжу сержантського складу

Добавлено: 24.05.2018 Переглянуто: 363

Удосконаленню практичних навичок курсантів Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації постійно приділяється значна увага. Для цього регулярно проводяться практичні заняття на польовій базі військової частини А3990. До проведення занять з курсантами залучаються викладачі коледжу, які прийняли участь в проведенні антитерористичної операції.

Основною метою практичних занять є підвищення польової виучки особового складу, підготовка курсантів до виконання завдань у важких умовах, виховання в них високих морально-бойових якостей та фізичної витривалості.

Так, 22 травня 2018 року, з метою набуття особовим складом коледжу навичок з володіння стрілецькою зброєю та підвищення вогневої виучки, на військовому стрільбищі проводились навчальні заняття з вогневої підготовки з курсантами першого та другого курсу.

Під час занять були організовані навчальні місця та відпрацьовані наступні питання:

• заходи безпеки при поводженні зі зброєю, боєприпасами та умови виконання вправ, практичні дії на вогневому рубежі;
  • практичне виконання вправ стрільб з АК-74 (КС 2.01 (03-04).1.1, КС 4.16.1.1);
  • метання оборонної навчально-імітаційної ручної гранати;
  • долання смуги перешкод за системою "Барс";
  • надання домедичної допомоги в умовах бойових дій.
  • © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net