Візит до інституту робочої групи MIL-CYBER SCHOOL

Добавлено: 23.05.2018 Переглянуто: 914

23 травня 2018 року до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут завітали представники USEUCOM Joint Cyber Center. Метою візиту було ознайомлення з процесом підготовки фахівців з кібернетичної безпеки для Збройних Сил України.

Заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Сілко О.В. розповів представникам США про інститут та спеціальності підготовки військових фахівців.

В ході зустрічі доцент кафедри Захисту інформації та кібербезпеки підполковник Чевардін В.Є. розповів про підготовку фахівців за спеціальністю 125 Кібербезпека. В свою чергу американські колеги надали інформацію про особливості організації підготовки кіберспеціалістів у US Army Cyber School.

Були визначені основні напрямки подальшої співпраці та вдосконалення системи підготовки військових фахівців кіберзахисту на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.