Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Добавлено: 21.05.2018 Переглянуто: 1037

Державна наукова установа  «Інститут модернізації змісту освіти» проводить серед учителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору  представників освітянського середовища». Дослідження проводиться у травні-червні 2018 року  та  в червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Мета опитування – сформувати серед  учителів, науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів освіти  запит щодо коригування дій при впровадженні освітньої реформи та фундамент для її підтримки, підвищити усвідомлення ролі освіти в суспільстві.

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти»