УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Військовослужбовці та курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут одягнули вишиванки

Добавлено: 17.05.2018 Переглянуто: 1305


У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 17 травня відзначили Всесвітній день вишиванки, як символ збереження української національної культури та традицій.

Зокрема, викладачі та курсанти, одягнувши вишиванки у знак єдності всього багатонаціонального українського народу, привітали один одного, а також учасників АТО інституту, як захисників цілісності та недоторканості нашої рідної країни, тим самим долучились до загального піднесення вираження своєї національної та громадянської позиції й духовної свідомості. Такі заходи піднімають бойовий і моральний дух, оскільки вишиванки здавна слугували оберегом для всіх українців.

А фіналом цього свята стало сьогодні нагородження курсанта факультету Інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Володимира Деєва у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка, який став переможцем та посів 1 місце у ХVІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика серед ліцеїстів військових ліцеїв і курсантів (слухачів) вищих військових навчальних закладів ЗС України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх