Військовослужбовці та курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут одягнули вишиванки

Добавлено: 17.05.2018 Переглянуто: 1305

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 17 травня відзначили Всесвітній день вишиванки, як символ збереження української національної культури та традицій.

Зокрема, викладачі та курсанти, одягнувши вишиванки у знак єдності всього багатонаціонального українського народу, привітали один одного, а також учасників АТО інституту, як захисників цілісності та недоторканості нашої рідної країни, тим самим долучились до загального піднесення вираження своєї національної та громадянської позиції й духовної свідомості. Такі заходи піднімають бойовий і моральний дух, оскільки вишиванки здавна слугували оберегом для всіх українців.

А фіналом цього свята стало сьогодні нагородження курсанта факультету Інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Володимира Деєва у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка, який став переможцем та посів 1 місце у ХVІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика серед ліцеїстів військових ліцеїв і курсантів (слухачів) вищих військових навчальних закладів ЗС України.