Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації

Добавлено: 17.05.2018 Переглянуто: 1120

Колектив Військового інституту телекомунікацій та інформатизації щиро вітає провідного наукового співробітника наукового центру зв’язку та інформатизації, підполковника ЛЕБЕДЯ Євгена Віцентійовича з успішним захистом дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 20.02.14 – Озброєння і військова техніка. Здобувачем отримані важливі наукові результати, які в цілому спрямовані на вдосконалення систем радіочастотної технічної ідентифікації.

Захист відбувся 15.05.2018 року у Спеціалізованій вченій раді Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент полковник Радзівілов Григорій Данилович.

Бажаємо подальших успіхів і високих досягнень у науковій та професійній діяльності, реалізації всіх творчих задумів! Оптимізму і благополуччя!