Збірна команда інституту на Чемпіонаті Збройних Сил України серед ВВНЗ з поліатлону

Добавлено: 16.05.2018 Переглянуто: 1116

У Львові розпочався Чемпіонат Збройних Сил України серед Вищих військових навчальних закладів з поліатлону, де приймають участь курсанти нашого інституту.

Поліатлон є видом спорту, який є надзвичайно корисним та необхідним для військовослужбовців, адже розвиває у них силу, витривалість, спритність, влучність та наполегливість.

Змагання будуть проходити у декількох локаціях, так сьогодні визначали кращих стрільців. Учасникам змагань необхідно було вразити мішені з пневматичної зброї - пістолета або гвинтівки на вибір.

Наступного дня визначатимуть кращих бігунів на дистанціях 100 та 3000 метрів, підтягування на поперечині, метання гранати.

Бажаємо нашим спортсменам перемоги у змаганнях!