20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Всеукраїнські змагання з радіоспорту, радіозв'язку на КХ малої потужності, телеграф, телефон та зі швидкісної радіотелефонії

Добавлено: 15.05.2018 Переглянуто: 467

12 та 13 травня 2018 року за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Ліги радіоаматорів України на базі Летовища Приватного акціонерного товариства обласний авіаційний центр (Київська область, смт. Бородянка) були проведені Всеукраїнські змагання серед спортивно-технічних клубів, відомств, ДЮСШ, військових та вихованців позашкільних закладів з радіоспорту, радіозв'язку на КХ малої потужності, телеграф, телефон та зі швидкісної радіотелефонії.

В цих змагання прийняла участь команда від нашого інституту у складі: капітан команди курсант 131 навчальної групи старший солдат Шпорталюк Наталія; курсант Тимошенко Олександр, курсант Сергієнко Олександр. Готував команду до змагань Працівник ЗС України Суханевич Володимир Михайлович.

У командному заліку збірна команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації зайняла перше місце та отримала кубок Київського обласного авіаційного центру.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та спортивних досягнень!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net