Кафедра Військової підготовки оголошує НАБІР громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу

Семінар на кафедрі Іноземних мов

Добавлено: 14.05.2018 Переглянуто: 179

14 травня на кафедрі Іноземних мов проводився семінар з представником міжнародної організації National Geographic за темою “21 st century skills development with National Geographic Learning material” (“Розвиток навичок з краєзнавчими матеріалами в 21ст.”).

Під час зустрічі науково-педагогічний колектив кафедри розглянув методику використання краєзнавчих матеріалів під час занять з англійської мови, а також обговорено аспект мотивації курсанта у вивченні іноземної мови. Кафедра Іноземних мов отримала екземпляр комплекту навчальних матеріалів різних рівнів знань, брошури та плакати. Домовлено продовжити співпрацю у майбутньому та розширити питання семінарів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net