20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Курси підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації

Добавлено: 14.05.2018 Переглянуто: 336

14.05.2017 на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації розпочали роботу курси підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації.

В ході проведення курсів фахівці кафедри Комп'ютерних інформаційних технологій факультету Інформаційних технологій надаються теоретичні та практичні основи системного підходу до діловодства у Збройних Силах України як об’єкта впровадження системи електронного документообігу, основні підходи до впровадження систем електронного документообігу; теорії та практики щодо основ організації електронного документування управлінської інформації. На практиці розглядається порядок та способи дій щодо забезпечення функціонування системи електронного документообігу, надання початкових навичок щодо налаштувань роботи програмних засобів АСКОД та забезпечення діловодства в підрозділах та установах.

Підготовка на курсах здійснюється для керівників та спеціалістів структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та органів військового управління, військових частин та установ Збройних Сил України та забезпечує оновлення теоретичних знань, удосконалення набутих раніше умінь щодо виконання задач службової діяльності офіцерами та службовцями на відповідних посадах.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net