УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курси підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації

Добавлено: 14.05.2018 Переглянуто: 801


14.05.2017 на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації розпочали роботу курси підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації.

В ході проведення курсів фахівці кафедри Комп'ютерних інформаційних технологій факультету Інформаційних технологій надаються теоретичні та практичні основи системного підходу до діловодства у Збройних Силах України як об’єкта впровадження системи електронного документообігу, основні підходи до впровадження систем електронного документообігу; теорії та практики щодо основ організації електронного документування управлінської інформації. На практиці розглядається порядок та способи дій щодо забезпечення функціонування системи електронного документообігу, надання початкових навичок щодо налаштувань роботи програмних засобів АСКОД та забезпечення діловодства в підрозділах та установах.

Підготовка на курсах здійснюється для керівників та спеціалістів структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та органів військового управління, військових частин та установ Збройних Сил України та забезпечує оновлення теоретичних знань, удосконалення набутих раніше умінь щодо виконання задач службової діяльності офіцерами та службовцями на відповідних посадах.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх