20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Інтернет-олімпіада з англійської мови

Добавлено: 14.05.2018 Переглянуто: 316

Курсанти першого Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут взяли участь в Інтернет-олімпіаді з англійської мови з тематики фізики та математики, яка відбулася на базі КПІ ім. І.Сікорського.

Мета заходу полягала у наданні молоді технічного профілю різних ВНЗ України можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань, визначити ступінь компетентності курсантів у фізиці й математиці, поглибити міжпредметні зв’язки та взаємоінтеграцію знань курсантів. Участь курсантів у олімпіаді забезпечує підвищення мотивації та інтересу до навчання, активізує пізнавальну активність та сприяє розвитку творчих здібностей.

Тестові завдання були розроблені на платформі Moodle. Завдання курсантам пропонувалися виключно англійською мовою. Вибір переможців залежав від кількості балів, отриманих за виконання завдань олімпіади.

Приємно відзначити, що серед багатьох учасників олімпіади перше місце здобула курсант ВІТІ Киричук Анна (375 гр.), друге місцеКузьмінський Віктор (375 гр.) та Ковальчук Анастасія (271 гр.) у різних номінаціях.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net