26 січня 2019 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Команда інституту - призер Відкритого чемпіонату України з гирьового спорту

Добавлено: 14.05.2018 Переглянуто: 357

12-13 травня 2018 року в місті Бориспіль було проведено Відкритий чемпіонат України з гирьового спорту,у якому взяли участь 80 спортсменів.

У командній першості I місце посіла команда Академії внутрішніх справ, II місце Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, ІІІ місце – команда Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Учасники команд-переможців та призери в особистому заліку нагороджені медалями та почесними грамотами.

Вітаємо переможців і щиро бажаємо нових досягнень!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net