Відвідування виставки під назвою «Вони захищали Батьківщину у повітрі… Жінки Полтавщини» курсантами ВКСС

Добавлено: 09.05.2018 Переглянуто: 849

08 травня 2018 року у Полтавському музеї авіації і космонавтики пройшло відкриття виставки під назвою «Вони захищали Батьківщину у повітрі… Жінки Полтавщини». Виставка присвячена жінкам-авіаторам, таким як Марина Раскова, Євдокія Бершанска, Ніна Ульяненко та інші котрі брали участь у Другій світовій війні.

З метою патріотичного виховання, розвитку світогляду та гендерного виховання дану виставку відвідали курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Також у ході заходу завідуючий музею Пушкарєв Андрій Миколайович ознайомив курсантів коледжу з унікальними матеріалами, які висвітлюють найвидатніші події в аерокосмічній науці та техніці в Україні і в світі, а також з життєвим шляхом та творчій спадщині визначних діячів Полтавщини у галузях авіації та космонавтики таких як: видатний інженер-артилерист, генерал-лейтенант Засядко О.Д., винахідник та пілот-аеронавт, генерал-лейтенант Кованько О.М., винахідник авіаційного ранцевого парашута Котельников Г.Є., вчений-винахідник, один із піонерів ракетної техніки й теорії космічних польотів Кондратюк Ю.В. та багато інших.