УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Оздоровлення та реабілітація на Анталійському узбережжі членів сімей загиблих Героїв України

Добавлено: 08.05.2018 Переглянуто: 711


За ініціативи президентів Туреччини та України поранені військовослужбовці-учасники АТО, члени їхніх сімей, а також родини загиблих героїв України вже четвертий рік поспіль мають можливість оздоровлення та реабілітації на Анталійському узбережжі Туреччини.

Цього року 25 квітня року 253 членів родин відбули на Анталійське узбережжя Туреччини в місто Манавґат. Серед яких один із найкращих курсантів 24 курсу СОСНЮК Євгінй, син випускника нашого інституту полковника СОСНЮКА Віктора, який віддав своє життя на вівтар свободи, незалежності та нашого щасливого майбутнього, загинув Віктор на Дебальцевському плацдармі у лютому 2015 року.

Трансфер з Києва до аеропорту Бориспіль та у зворотньому напрямку, переліт в обидва боки, проживання, харчування та відпочинок — всі ці витрати забезпечуються урядом Турецької Республіки.

За програмою перебування відвідав цікаві тури містом, здійснив прогулянку на катері та побував на екскурсії до водоспаду Манавґат на однойменній річці. Така насичена програма дарувала радість та натхнення.

Висловлюємо щиру подяку народу та уряду Турецької Республіки, президенту України та керівництву Збройних Сил України за організацію та забезпечення такої важливої для українських військовослужбовців та їх родин підтримки.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх