Перевірка рівня фізичної підготовки військовослужбовців інституту

Добавлено: 07.05.2018 Переглянуто: 2384

З 07 травня 2018 року розпочалася перевірка фізичної підготовленості військовослужбовців інституту. Так, сьогодні вийшли на старт офіцери та сержанти управління інституту та факультету «Телекомунікаційний систем».

— Результати здачі нормативів з фізичної підготовки дозволяють констатувати, що прослідковується позитивна динаміка: військовослужбовці систематично займаються фізичною підготовкою, і у підсумку демонструють відмінні та добрі результати, — зазначив начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту полковник Юрій Бичихін.