Черговий раунд міжнародних змагань Google Code Jam 2018

Добавлено: 05.05.2018 Переглянуто: 1146

Курсанти спеціальності Комп’ютерних наук факультету Інформаційних технологій прийняли участь в черговому раунді міжнародних змаганнях Google Code Jam 2018.

Google Code Jam є міжнародним змаганням з програмування, яке приймається і управляється компанією Google. Змагання почалося в 2003 як засіб ідентифікувати найкращі технічні таланти для потенційної зайнятості в Google. Змагання складається з ряду алгоритмічних задач, які мають бути вирішені за відведений час (2,5 години). Учасники можуть використовувати будь-яку мову програмування і середовище розробки, аби отримати їх рішення.

За результатами виконання чотирьох завдань курсанти показали індивідуальну майстерність, вміння нестандартно мислити, використовувати відомі алгоритмічні прийоми у вирішенні задачі.

Найкращий результат продемонстрували курсанти: Румша Д.С. та Кика І.А.