Практичні заняття з дисципліни Бойове застосування безпілотних авіаційних комплексів

Добавлено: 04.05.2018 Переглянуто: 1152

Вперше у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, факультетом Бойового застосування систем управління та зв’язку, кафедрою Спеціальних засобів зв’язку та радіотехнічних засобів, протягом двох тижнів проводяться практичні заняття з дисципліни Бойове застосування безпілотних авіаційних комплексів в польових умовах з курсантами 3-х курсів всіх спеціальностей.

Кафедра проводить заключну фазу підготовки за даною дисципліною, яка включає практичне відпрацювання польотів на безпілотних літальних апаратах (БпЛА) власного виробництва. В ході даних занять розгорнуто три робочих місця а саме:

практичне відпрацювання контрольних завдань на програмі симуляторі;

збір та розбирання БпЛА, відновлення та проведення технічного обслуговування БпЛА у польових умовах та перед польотна підготовка;

практичне виконання польотів під керівництвом викладача- інструктора з виконанням основних пілотажних елементів.