Участь курсантів ВКСС ВІТІ у змаганнях «Молодіжний спринт – 2018»

Добавлено: 26.04.2018 Переглянуто: 709

Збірна команда Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут прийняла участь у Міжнародних молодіжних змаганнях із спортивного радіозв’язку на коротких хвилях «Молодіжний спринт – 2018». Команда, яку переставляли курсанти Недосіка Д.В. та Скоряк І.В. зайняла у даних змаганнях перше місце.

Готував команду до змагань підполковник у відставці Єрмачков В'ячеслав Івановича.

Курсанти неодноразово доводили свої знання на апаратурі в короткохвильовому діапазоні займаючи призові місця в чемпіонатах як області так і України. Для покращення своїх умінь курсанти постійно працюють на апаратурі та вивчають нові елементи радіоспорту.

В інституті эе на кого рівнятись! Дякуємо нашим спортсменам за високі досягнення!