Чемпіонат інституту з міні-футболу

Добавлено: 24.04.2018 Переглянуто: 1043

У квітні було проведено чемпіонат інституту з міні-футболу. Протягом 2 тижнів у запеклих спортивних двобоях виборювали перемогу 15 команд.

За результатами чемпіонату переможцем стала команда 14 курсу, яка здобула І місце. ІІ місце у запеклих футбольних поєдинках виборола команда 25 курсу. Почесне ІІІ місце дісталося курсантам 24 курсу.

Вітаємо переможців і щиро бажаємо нових досягнень, а всім вболівальникам вдячні за підтримку своїх команд!

Вітаємо переможців і щиро бажаємо нових досягнень, а всім вболівальникам вдячні за підтримку своїх команд. Чекаємо наступних змагань, аби відкрити нові спортивні таланти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації!