Запрошуємо на навчання на кафедру військової підготовки!

Добавлено: 18.04.2018 Переглянуто: 1520

Офіцерами інституту продовжується агітаційна та роз’яснювальна робота із студентами вишів міста Київ щодо вступу на кафедру військової підготовки для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у 2018 році.

Набір 2018 року буде здійснюватися для підготовки за програмою офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями:

Організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах (державне замовлення).

Застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів (крім підрозділів і військових частин зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації) (державне замовлення).

Спеціальний зв'язок. Контроль за режимом секретності.

Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем.

Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності.

Технічне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління.

Експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних тягачів.

Соціальна психологія.

З урахуванням постійно зростаючої потреби у фахівцях з питань інформаційної боротьби в кібернетичному просторі у 2018 році на здійснюється набір громадян України за державним замовленням для пiдготовки за програмою офіцерів запасу за військово-обліковою спеціальністю Організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах.

Підготовку студентів з усіх куточків України за програмою "Офіцер запасу" здійснює колектив досвідчених викладачів - професіоналів своєї справи.

Запрошуємо на навчання!

Додаткову інформацію про підготовку та вступ до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації можна отримати за адресами:

• Кафедра військової підготовки
  • Підготовка за програмою офіцерів запасу
  • © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.