Теоретичний курс військової підготовки

Добавлено: 17.04.2018 Переглянуто: 931

В інституті проходять військову підготовку громадяни України за програмою підготовки офіцерів запасу. Так, в період з 16 по 28 квітня 2018, на кафедрі військової підготовки проводиться чергова сесія для громадян які навчаються на першому та другому році навчання, у тому числі для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра.

Теоретичний курс для слухачів першого та другого курсів передбачає опанування та систематизацію основ військової професійної діяльності за обраною військово-обліковою спеціальністю. Під час навчання науково-педагогічні працівники кафедри приділяють увагу наданню слухачам навичок, які ґрунтуються на досвіді проведення Антитерористичної операції на сході Україні.