Посилена підготовка курсантів-випускників

Добавлено: 16.04.2018 Переглянуто: 1393

З 26 березня на базі військової частини А0415 проводиться 4-х тижнева посилена підготовка курсантів випускного курсу. Заняття під час посиленої підготовки розподілені на модулі: “Тактична підготовка”, “Адміністративний”, “Лідерство”, “Фаховий”.

Головне завданнями посиленої підготовки - практично підготуватись до подальшого проходження служби на офіцерських посадах у військах.

Модульний принцип побудови підготовки, навчальна матеріальна база військової частини А0415 та батальйону забезпечення навчального процесу інституту дали змогу поглибити знання курсантів випускних курсів з питань, які не увійшли до програм підготовки, зробити проміжний зріз рівня підготовки курсантів за предметами загальновійськової та фахової підготовки.

Знання які курсанти-випускники набули на практичних заняттях посиленої підготовки знадобляться майбутнім офіцерам.