28 квітня 2018 року запрошуємо НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Чемпіонат світу з хокею із шайбою

Добавлено: 16.04.2018 Переглянуто: 133

У суботу, 14 квітня в Києві стартував чемпіона світу з хокею (U-18) в Дивізіоні ІВ. Турнір триватиме до 29 квітня, а всі матчі пройдуть в столичному Палаці спорту.

Курсанти інституту мали унікальну можливість відвідати відкриття чемпіонату та матч відкриття в якому збірна України зіграла з командою Японії. Курсанти підтримали свою улюблену команду у нелегкому матчі та отримали достатньо позитивних емоцій від протистояння двох команд.

Курсанти дякують керівництву інституту за можливість відвідати цей матч, адже саме такі заходи вносять у курсантське життя яскраві барви, позитивні емоції та надихають на успішне навчання та активне заняття спортом.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net