Чемпіонат світу з хокею із шайбою

Добавлено: 16.04.2018 Переглянуто: 1035

У суботу, 14 квітня в Києві стартував чемпіона світу з хокею (U-18) в Дивізіоні ІВ. Турнір триватиме до 29 квітня, а всі матчі пройдуть в столичному Палаці спорту.

Курсанти інституту мали унікальну можливість відвідати відкриття чемпіонату та матч відкриття в якому збірна України зіграла з командою Японії. Курсанти підтримали свою улюблену команду у нелегкому матчі та отримали достатньо позитивних емоцій від протистояння двох команд.

Курсанти дякують керівництву інституту за можливість відвідати цей матч, адже саме такі заходи вносять у курсантське життя яскраві барви, позитивні емоції та надихають на успішне навчання та активне заняття спортом.