22 грудня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                        

Курсанти факультету бойового застосування систем управління та зв’язку ВІТІ відвідали музей гетьманства

Добавлено: 15.04.2018 Переглянуто: 349


15 квітня 2018 року курсанти першого курсу факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку відвідали Музей гетьманства – державний культурно-освітній та науково-дослідний заклад історичного профілю, осередок пам’яток матеріальної та духовної культури пов’язаних з історією та традиціями козацько-гетьманської доби. Споруда, яка розташована на Подолі (вул. Спаська, 16-Б), відома в Києві як «дім гетьмана Івана Мазепи», проте той у ньому ніколи не жив. Будинок пережив пожежу київського Подолу 1811 року і є однією з найстаріших громадських споруд Києва. 11 березня 1993 року тут розпочав свою діяльність Музей гетьманства, експозиція якого присвячена історії української козацької державності ХVІІ –ХVІІІ ст. та визвольній боротьбі українців 1917-1921 рр.

Курсанти із задоволенням прослухали розповіді про активну культурну та державницьку діяльність гетьмана Івана Мазепи, дізналися про таємниці геральдики родини Хмельницьких, політику гетьманів періоду Руїни. Зацікавила їх і розповідь про доньку останнього гетьмана Павла Скоропадського, яка донедавна була частою гостею в Україні, передала у фонд музею чимало експонатів, і померла два роки тому у віці 95 років.

Змістовна, пізнавальна екскурсія допомогла курсантам доторкнутися до історії України, сприяла поглибленню знань про історичну спадщину нашої держави.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх