Засідання Круглого столу на тему: Великий терор (1937 – 1938 рр.) в Україні

Добавлено: 12.04.2018 Переглянуто: 1123

У книзі історії українського народу, на жаль, є низка “страшних та болючих” сторінок, про які необхідно знати та варто пам’ятати. Серед них політика масового терору керівництва СРСР щодо української нації, спрямованої на винищення мільйонів невинних людей.

Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України від 15 листопада 2017 року № 819 “Про затвердження плану заходів на 2017–2018 роки у зв’язку з 80-ми роковинами Великого террору – масових політичних репресій 1937-1938 років”, 12 квітня 2018 р. на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін відбулося засідання Круглого столу на тему “Великий терор” (1937 – 1938 рр.) в Україні” серед курсантів інституту. Роботу засідання було розпочато переглядом фільму про причини та передумови політичних репресій в Україні другої половини 30-х рр. ХХ століття. Після цього відбулося заслуховування доповідей курсантів та активне їх обговорення.

Виступи молодих науковців засвідчили глибоке знання ними проблеми політичних репресій в Україні (1937-1938 рр.), аналіз історичних подій та їх проекцію на історичний поступ нашої країни в умовах сьогодення. Окрім ґрунтовно підготованих доповідей, курсантами були представлені тематичні презентації, що значно доповнили та інформативно збагатили їхні виступи.

Варто висловити особливу подяку науковим керівникам курсантів, викладачам кафедри: кандидату історичних наук Садиковій Вікторії Вікторівні та кандидату педагогічних наук Логвіненко Наталії Михайлівні.

Молоде поколінням ВІТІ – майбутнє нашої країни!