22 грудня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Чергова сесія для слухачів заочної форми навчання

Добавлено: 12.04.2018 Переглянуто: 323

В інституті здобувають ступень вищої освіти "бакалавр" за заочною формою навчання військовослужбовці військової служби за контрактом рядового, сержантського (старшинського) складу, які бездоганно прослужили у Збройних Силах України не менше одного терміну контракту.

Так, в період з 12 по 28.03.2018, на факультетах інституту розпочалась сесія для слухачів 2 курсу заочної форми навчання за спеціальностями: “Комп'ютерні науки”, “Кібербезпека”, “Інформаційні системи та технології”, “Телекомунікації та радіотехніка”.

Це є дуже гарною можливістю для отримання вищої освіти без відриву від військової служби.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net