УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Святкування Великодня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 08.04.2018 Переглянуто: 1109


Сьогодні на території військового інституту, настоятель Свято-Миколаївського храму на Татарці в м. Києві, перший заступник Голови Синодального управління військового духовенства протоієрей Тарас Мельник освятив крашанки і паски для офіцерів, курсантів та працівників нашого військового вишу

“Господь приведе нас до перемоги”, - зазначив ОтецьТарас у своїй пасхальній промові перед особовим складом, побажав усім військовослужбовцям наснаги у великій справі боротьби за незалежність нашої держави.

Зі свого боку, кожен військовослужбовець інституту докладе усіх зусиль для того, щоб в Україні настав довгоочікуваний мир та злагода у суспільстві, адже як зазначив у своїй промові Президент України - Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко, - “Забезпечити мир абсолютно неможливо без високопрофесійної армії, яка міцно тримає оборону на страх агресору та на спокій людям. Лише погляньте на цих мужніх воїнів. Хіба вони не вселяють віру в наші Збройні Сили України, надію на мир та любов до України? Рівно як і впевненість в тому, що ми обов'язково переможемо”.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх