Курсанти випускних курсів інституту беруть участь у сезонно-технічному обслуговуванні техніки

Добавлено: 06.04.2018 Переглянуто: 1373

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочалося сезонно-технічне обслуговування озброєння та військової техніки, підготовка об’єктів парку до експлуатації у весняно-літній період.

Головною метою заходів є якісне виконання робіт по переведенню озброєння та військової техніки на режим весняно-літньої експлуатації. Під час роботи на техніці, зокрема, військовослужбовці військового інституту проводять чергові технічні обслуговування, які включають у себе діагностику, контрольно-перевірочні, регулювальні та змащувальні роботи, перевірку і коректування щільності електроліту акумуляторних батарей. Крім цього обслуговуються системи охолодження та гальмівні системи техніки.

До процесу сезонно-технічного обслуговування окрім роти матеріально-технічного забезпечення та батальйону забезпечення навчального процесу інституту для якісного проведення занять та вдосконалення практичних навичок в обслуговуванні техніки зв’язку також задіяні курсанти випускних курсів, які зараз знаходяться на польовому виході.

— Основа зв’язку — люди та сучасна техніка. Щоб справно працювала техніка її потрібно вчасно обслуговувати, від цього залежить успіх виконання бойових завдань, — зазначив заступник начальника інституту з озброєння полковник Андрій Чекан.