Курсанти коледжу відвідали Музей військових конфліктів XX століття

Добавлено: 03.04.2018 Переглянуто: 1115

З метою патріотичного виховання та розвитку власного кругозору, курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали Полтавський Музей військових конфліктів XX століття.

У ході заходу директор музею Цомартов Юрій Муратович особисто провів екскурсію для військовослужбовців коледжу продемонструвавши експозицію у залі, з якої курсанти дізналися про бойові будні солдатів, про їх побут, побачили обмундирування та зброю з якою солдати йшли у бій. А також переглянули безліч фотографій, на яких у деталях зображена війна в Афганістані. Директор музею зазначив, що усі експонати зібрані самими воїнами-інтернаціоналістами.