Кафедра військової підготовки запрошує громадян України на навчання

Добавлено: 31.03.2018 Переглянуто: 1685

У період з 06.03 по 30.03 2018 року викладачами кафедри Військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації проводилась агітаційна робота серед студентів Вищих навчальних закладів м. Києва, а саме: Академія праці, соціальних відносин і туризму; Відкритий міжнародний університет розвитку людини “України”; Європейський університет; Інститут інтелектуальної власності Національний університет “Одеська юридична академія”; Київський міжнародний університет; Київський національний торговельно-економічний університет, Київський університет ім. Бориса Грінченка; Київський університет права; Київський університет ринкових відносин; Київський університет економіки туризму економіки і права; Національна академія управління; Національна академія статистики обліку та аудиту; Національний транспортний університет; Національний університет фізичного виховання і спорту України.

Набір 2018 року буде здійснюватися для підготовки за програмою офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями:

• Організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах (державне замовлення).
  • Застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів (крім підрозділів і військових частин зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації) (державне замовлення).
  • Спеціальний зв'язок. Контроль за режимом секретності.
  • Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем.
  • Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності.
  • Технічне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління.
  • Експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних тягачів.
  • Соціальна психологія.

Підготовку студентів з усіх куточків України за програмою "Офіцер запасу" здійснює колектив досвідчених викладачів - професіоналів своєї справи.

Запрошуємо на навчання!

• © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.