Вітаємо переможців чемпіонату Полтавської області з військово-спортивного багатоборства

Добавлено: 24.03.2018 Переглянуто: 602

24 березня 2018 відбувся чемпіонат Полтавської області з військово-спортивного багатоборства у місті Полтава (в програму якого входили стрільба з пневматичної зброї та рукопашний бій), де приймали участь понад 120 учасників з громадських організацій, силових структур, ВВНЗ з різних районів області.

Курсанти ВКСС ВІТІ – у складі команди федерації бойового мистецтва "БУ-ДО" під керівництвом тренера майстра спорту міжнародного класу СРСР з карате, володаря Чорного поясу з карате Чернецького О.В. – також приймали участь в цих змаганнях. В результаті напруженої, насиченої спортивними баталіями, боротьби – курсанти коледжу здобули наступні призові місця:

ЗОЛОТО:

курсант ЖУНЬ – у ваговій категорії «до 70 кг»

СРІБЛО:

курсант КИДУН – у ваговій категорії «до 85 кг»

курсант МУХІН – у ваговій категорії «до 63 кг»

курсант ОДИНЕЦЬ – у ваговій категорії «до 62 кг»

БРОНЗА:

курсант МЕРКУЛОВ – у ваговій категорії «до 70»

курсант БОНДАРЕНКО – у ваговій категорії «до 75»