Кращі знавці української мови

Добавлено: 23.03.2018 Переглянуто: 1106

21 березня 2018 року у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся другий (підсумковий) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, метою якого є утвердження державного статусу української мови, популяризація у військовому середовищі, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Від Військового інституту телекомунікацій та інформатизації взяли участь курсанти факультету Інформаційних технологій СОРОКА Дарина, ДЄЄВ Володимир, ДОБРОШТАН Олексій та курсант факультету Бойового застосування систем управління та звязку КУЗЬМІНСЬКИЙ Віктор – переможці першого етапу Конкурсу. Підготувала їх викладач кафедри військово-гуманітарних дисциплін, кандидат педагогічних наук ЛОГВІНЕНКО Н.М.

Вітаємо переможця ДЄЄВА Володимира, який другий рік поспіль виборов перше місце!!!