Олімпіада з математики

Добавлено: 19.03.2018 Переглянуто: 1068

14 березня 2018 року в інституті відбулась олімпіада з математики для курсантів першого та другого курсів.

Метою олімпіади є активізація навчально-пізнавальної діяльності курсантів, удосконалення навчального процесу, визначення у курсантів ступеня компетентності з дисципліни.

Захід організували та провели викладачі кафедри математики та фізики Військового інституту телекомунікацій та інформатизації кандидат фізико-математичних наук Рудоміно-Дусятська І.А., кандидат фізико-математичних наук Кільчинський О.О., кандидат фізико-математичних наук Пасенченко Ю.А.

Цього року в змаганнях взяли участь понад 70 курсантів.

1 місце – ОВЧИННІКОВА Олександра Вікторівна, курсант 164 навчальної групи.

2 місце – ПАШУК Олександр Григорович, курсант 372 навчальної групи.

3 місце – ШЕВЧУК Олександра Олександрівна, курсант 164 навчальної групи.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів!!!