Чергова сесія в мережевій академії Cisco

Добавлено: 19.03.2018 Переглянуто: 562

16-18 березня 2018 року в мережевій академії Cisco, що функціонує на кафедрі Автоматизованих систем управління факультету Інформаційних технологій, проведено сесію з вивчення першої частини курсу ССNA (Cisco Certified Network Associate) для військовослужбовців Збройних Сил України, які дистанційно навчаються на курсах мережевої академії Cisco.

Програма дистанційного навчання передбачає виконання практичної складової навчального плану курсів на реальному мережевому обладнанні, що розміщене на кафедрі Автоматизованих систем управління факультету Інформаційних технологій. Усі заняття проводилися під керівництвом сертифікованих фахівців компанії Cisco.

У цій сесії прийняли участь представники частин і підрозділів зв'язку різних оперативних командувань та видів Збройних Сил України, які протягом трьох діб вдосконалювали практичні навички у налаштуванні мережевого обладнання для побудови мереж передачі даних Збройних Сил України.