Олімпіада з англійської мови

Добавлено: 18.03.2018 Переглянуто: 967

Курсанти першого і другого курсу інституту взяли участь в олімпіаді з англійської мови, напрямки - фізика та математика, яка відбулася 17 березня 2018 року з 09.00 до 12.25 в аудиторії 238.

Мета заходу полягала у наданні молоді технічного профілю можливості продемонструвати знання англійської мови у площині точної сфери знань, визначити ступінь компетентності курсантів у фізиці й математиці, поглибити міжпредметні зв'язки та взаємоінтеграцію знань курсантів. Участь курсантів в олімпіаді забезпечує підвищення мотивації та інтересу до навчання, активізує пізнавальну активність та сприяє розвитку творчих здібностей.

Завдання з фізики та математики курсантам пропонувалися англійською мовою. Вибір переможців залежав від кількості балів, отриманих за виконання завдань олімпіади.

Кращі курсанти будуть брати участь у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді у квітні цього року.