Чемпіонат з грeко-римської боротьби

Добавлено: 17.03.2018 Переглянуто: 751

17 березня 2018 року в ДЮСШ “Авангард” ім. Шумякіна відбувся чемпіонат Полтавської області з грeко-римської боротьби", в якому прийняли участь близько 100 спортсменів з громадських організацій, силових структур та ВНЗ області.

Курсант ВКСС ВІТІ солдат ГУЦУЛЯК Д.І. став бронзовим призером цих змагань у ваговій категорії до 63 кг під керівництвом позаштатного тренера ВКСС – "Майстра спорту України з греко-римської боротьби" Пушкара Антона Ігоровича.

На сьогодні курсант ГУЦУЛЯК Д.І. має спортивне звання «Кандидат у майстри спорту України», але на досягнутому не зупиняється і прагне увійти у спортивну історію ВКСС ВІТІ як перший «Майстер спорту України з боротьби греко-римської».

Бажаємо курсанту ГУЦУЛЯКУ Д.І. успіхів у спортивних досягненнях!