Заняття з військово-прикладного плавання

Добавлено: 14.03.2018 Переглянуто: 1269

Курсанти Військового коледжу сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут, згідно вимогам Тимчасової настанови з фізичної підготовки у ЗС України та програми з військово-прикладного плавання, продовжують тренуватися у міському оздоровчому комплексі "ДЕЛЬФІН" під керівництвом інструктора з плавання Міця Віктора Михайловича.

Додаткові заняття з військово-прикладного плавання є важливим засобом підготовки військовослужбовців до ведення бойових дій, пов'язаних з подолання водних перешкод, ефективним засобом фізичної підготовки і удосконалення морально-психічних якостей.

Вміння плавати необхідне не тільки для отримання навиків курсантів діяти на воді при веденні бойових дій, долати водяні перешкоди, а також для: евакуації із затонулої бойової техніки військовослужбовців, порятунку потопаючого, надання першої медичної допомоги.

З початку тренувань курсантів першого курсу у міському оздоровчому комплексі "ДЕЛЬФІН" кількість військовослужбовців, які в загалі не вміли триматися на воді та військовослужбовців, яких потрібно було переучувати і навчати плавати, зменшилась більш ніж на 14 %.

Військовослужбовці жінки також систематично залучаються до додаткових тренувань з військово-прикладного плавання, у під час яких практично відпрацьовуються питання попередження гідрофобії (боязнь води), вміння триматися на воді, використання підручних засобів для подолання обмежених відстань на воді, плавання різними стилями, пірнання в довжину і глибину та надання допомоги потопаючому.