Кафедра Військової підготовки оголошує НАБІР громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу

Коледж святкує Міжнародний Жіночий День

Добавлено: 08.03.2018 Переглянуто: 145

07 березня 2018 року у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшов святковий концерт присвячений Міжнародному Жіночому Дню, на заході був присутній весь особовий склад коледжу.

В програмі свята відбулося поздоровлення, вручення подяк та грамот жінкам які працюють та служать у коледжі.

Курсанти коледжу продемонстрували номери художньої самодіяльності, а також пройшли змагання між командами веселих та кмітливих 1 та 2 навчального курсу. Перше місце зайняла команда 2 курсу, капітаном команди був солдат Іваніцкий І.О. Всі команди були нагороджені грамотами та святковими тортами.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net