До 30.09.2018 року продовжено конкурсний відбір на кафедру військової підготовки ВІТІ, запрошуємо громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефонами: (044) 256-23-94; (044) 256-22-59; (067) 490-71-13; (099) 077-55-59; (093) 520-29-41.

Привітання начальника Військового інституту телекомнікацій та інформатизації імені Героїв Крут з міжнародним жіночим днем 8 березня!

Добавлено: 07.03.2018 Переглянуто: 233

Шановні жінки-військовослужбовці та працівники інституту! Вітаю Вас зі святом Міжнародного дня прав жінок і миру – 8Березня!

Березень – прекрасний весняний місяць починається зі святкування найчарівнішого свята –Міжнародного дня прав жінок і миру - 8 Березня! В цей день ми вшановуємо Берегинь сімейного вогнища, коханих та вірних дружин, щирих подруг. І скільки жінці не було б років вона випромінює своє, притаманне лише їй, тепло, сонце, красу. В Україні жінки служать майже у всіх видах Збройних Сил України. На сьогодні на різних посадах проходять службу близько 25-и тисяч військовослужбовців-жінок. Близько 7 тисяч жінок, які проходять військову службу або працюють у Міністерстві оборони та Збройних Силах виконували завдання в районі проведення антитерористичної операції та набули статусу учасника бойових дій. З початку АТО 116 жінок-військовослужбовців нагороджено державними нагородами, з них 4, на превеликий жаль — посмертно. майже дві тисячі нагороджені відзнаками Міністерства оборони України.

Без Вас, Вашої підтримки нам, чоловікам, було б складніше. Впевнений, разом ми здобудемо довгоочікувану перемогу й мир та спокій запанують в Україні.

Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, з впевненістю і щиросердним спокоєм! Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й лунає музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

Зичу здоров’я, здійснення бажань і надій, успіхів у ваших справах, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди.

Щиро бажаю миру, радості, любові, достатку в домі, щасливої та щедрої долі, а впевненість у завтрашньому дні нехай назавжди наповнює ваші серця!

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

полковник Є.О.СТЕПАНЕНКО

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net