Кафедра Військової підготовки оголошує НАБІР громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу

Свято весни для жінок на факультеті Бойового застосування систем управління та зв’язку

Добавлено: 07.03.2018 Переглянуто: 205

7 березня 2018 року, на факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру під час якого ТВО начальника факультету підполковник Чурілов І.О., привітав жінок, які навчаються на факультеті, і в подальшому вдягнуть офіцерські погони, з наступаючим святом 8 Березня, подякував їм за службу, побажав успішного навчання, благополуччя їм та їхнім родинам, мирного неба над головою, та подарував кожній, найбільш приємний жіночому серцю подарунок – весняні квіти.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net