Кафедра Військової підготовки оголошує НАБІР громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу

Керівництво та начальники курсів факультету телекомунікаційних систем привітали чарівну частину особового складу курсантів факультету

Добавлено: 07.03.2018 Переглянуто: 172

Сьомого березня 2018 року керівництво та особовий склад факультету телекомунікаційних систем від щирого серця привітали чарівних жінок-військовослужбовців факультету.

На ранковому шикуванні начальник факультету полковник Євгеній Рибка подякував жінкам курсантам за їх сумлінне відношення до виконання військового обов'язку, нелегкого обов'язку жінки, сестри, доньки.

Чоловіча частина факультету телекомунікаційних систем також поздоровляє всіх жінок Військового інституту телекомунікацій та інформатизації та просить прийняти сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня! Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Бажаємо Вам завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у майбутньому!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net