22 грудня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                        

Курсант факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку активно бере участь у міжнародному проекту ЮНІСЕФ «U-Report»

Добавлено: 07.03.2018 Переглянуто: 280


U-Report – це міжнародний проект ЮНІСЕФ, створений, щоб думки молоді були почуті та враховані. Це – опитування, які проводяться у звичних для молоді засобах спілкування – СМС-повідомлення, Facebook, Messenger і Twitter.

Молоді люди добровільно приєднуються до ініціативи, і щотижня проходять актуальні опитування(освіта, молодіжна політика, громадська активність, здоров’я та інші). Результати цих опитувань використовують у своїй діяльності урядові установи, громадські організації, міжнародні організації.

З 2016 року курсант 341 навчальної групи старший солдат Ширко М.П. являється учасником проекту «U-Report» та тим самим допомагає впливати на зміни у важливих сферах суспільного життя. Кожного року наглядова рада проекту заохочує активних U-репортерів подарунками за участь у опитуваннях. «Організація допомагає формувати точку зору молоді, спрямовує на об’єктивне світосприймання, а головне використовує результати опитувань у плануванні молодіжних програм. Я вважаю, що роблю вагомий внесок у досягненні соціальних змін» - говорить старший солдат Ширко.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх