До 30.09.2018 року продовжено конкурсний відбір на кафедру військової підготовки ВІТІ, запрошуємо громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефонами: (044) 256-23-94; (044) 256-22-59; (067) 490-71-13; (099) 077-55-59; (093) 520-29-41.

Незабутня зустріч курсантів факультету телекомунікаційних систем з “Кіборгами”

Добавлено: 06.03.2018 Переглянуто: 257

1 березня курсантам 13, 17 навчальних курсів неабияк поталанило – вони стали гостями надзвичайної зустрічі-брифінгу із творчою командою геніального фільму українського режисера Ахтема Сейтаблаева “Кіборги. Герої не вмирають”. Стрічка з’явилась на екранах українських кінотеатрів 6 грудня 2017 року, у День Збройних Сил України.

Зустріч відбулась у символічному для України, як і сама стрічка, місці – у Київській православній богословській академії.

Творча команда фільму (режисер: Ахтем Сейтаблаєв; актори: В’ячеслав Довженко, Андрій Ісаєнко, Роман Ясинький; військовий консультант фільму: Кирило Недря (“Доцент”)) із задоволенням відповідали на запитання гостей, створюючи неймовірну атмосферу.

Для відвідувачів був запропонований перегляд найяскравіших моментів фільму, брифінг із творчою командою, фото та автограф-сесія.

Курсанти факультету телекомунікаційних систем отримали незабутні враження та позитивні емоції від зустрічі.

Особовий склад факультету дякує організаторам зустрічі за чудову нагоду прийняти участь у заході військово-патріотичного виховання!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net