УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Тренування з лижної підготовки курсантів факультету телекомунікаційних систем

Добавлено: 01.03.2018 Переглянуто: 843


Сьогодні, у перший день весни, у 99-у річницю з Дня створення Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут погода подарувала особовому складу справжній зимовий рясний сніг!

Науково-педагогічні працівники кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту разом з командирами курсантських підрозділів факультету телекомунікаційних систем миттєво відреагували на цей “подарунок” природи та організували в системі навчальних занять з фізичної підготовки тренування з лижної підготовки.

Лижна підготовка не тільки сприяє вдосконаленню загальних та спеціальних фізичних якостей, формуванню військово-прикладних навичок та умінь, вихованню психологічних якостей з метою забезпечення фізичної та психологічної готовності військовослужбовців до навчально-бойової діяльності, виконанню функціональних обов’язків, але й вносить не аби яку різноманітність у навчально-виховний процес курсантів. Погодьтесь, що не багато днів у навчальному році військовослужбовцям випадає нагода проводити подібні заняття.

Тож не гаємо часу. Тренуємось, загартовуємось, вдосконалюємось!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх