Тренування з лижної підготовки курсантів факультету телекомунікаційних систем

Добавлено: 01.03.2018 Переглянуто: 843

Сьогодні, у перший день весни, у 99-у річницю з Дня створення Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут погода подарувала особовому складу справжній зимовий рясний сніг!

Науково-педагогічні працівники кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту разом з командирами курсантських підрозділів факультету телекомунікаційних систем миттєво відреагували на цей “подарунок” природи та організували в системі навчальних занять з фізичної підготовки тренування з лижної підготовки.

Лижна підготовка не тільки сприяє вдосконаленню загальних та спеціальних фізичних якостей, формуванню військово-прикладних навичок та умінь, вихованню психологічних якостей з метою забезпечення фізичної та психологічної готовності військовослужбовців до навчально-бойової діяльності, виконанню функціональних обов’язків, але й вносить не аби яку різноманітність у навчально-виховний процес курсантів. Погодьтесь, що не багато днів у навчальному році військовослужбовцям випадає нагода проводити подібні заняття.

Тож не гаємо часу. Тренуємось, загартовуємось, вдосконалюємось!