Фінал Футзальної Ліги учасників АТО сезону зима-2017

Добавлено: 26.02.2018 Переглянуто: 913

Цього року у футбольних змаганнях брали участь 12 команд.

— З 3 грудня по 25 лютого проходив турнір, в залах м. Києва та області. Перед сезоном великого футболу на Кубок Героїв АТО, який стартує вже з 1 квітня, ми започаткували передсезонні змагання з футзалу. Ці змагання в першу чергу направлені на психологічну та фізкультурно-спортивну реабілітацію учасників АТО. Завдяки програмі, об’єднали 56 команд сектору безпеки та оборони, в 2017 році реабілітацію змогли пройти більше тисячі наших побратимів, — розповів Президент Федерації Футболу учасників АТО, Голова Правління Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» — Руслан Руденко.

Організатором чемпіонату є Федерація футболу учасників АТО, під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» та Національної Асоціації спорту учасників АТО.

Під час нагородження присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.

Отже, Четверте місце регулярного Чемпіонату України з футзалу серед команд Ліги учасників АТО сезону зима 2018 зайняла команда ФК “Українці-Разом” команда організаторів, учасники бойових дій з міста Києва.

Бронзовим призером “Футзальної Ліги учасників АТО”, стала футбольна команда “Університету”, НУОУ ім. І. Черняховського Міністерство оборони України.

У фінальному поєдинку за почесне звання чемпіонів Футзальної Ліги учасників АТО змагалися , ФК «МЕРЕДІАН - ВІТІ» ЗС України та ФК «АЛЬЯНС» СБУ (Київ). У запеклій боротьбі Перше місце вибороли представники Служби Безпеки України.

Друге місце – футбольна команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, капітан команди заступник начальника вишу полковник Віталій Тарасов. Вітаємо срібних чемпіонів! СЛАВА! СЛАВА! СЛАВА!

Переможці турніру отримали красень Кубок Героїв АТО, який є ПЕРЕХІДНИМ. Піднесений настрій присутнім забезпечив оркестр Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут.