22 грудня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                        

Практична складова здачі комплексного екзамену курсантами 4 курсу факультету «Бойового застосування систем управління та зв’язку»

Добавлено: 21.02.2018 Переглянуто: 360


На базі батальйону забезпечення навчального процесу ВІТІ курсанти четвертого курсу факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку здачею практичної частини комплексного екзамену наблизились до отримання свого першого ступеня освіти «бакалавр».

Практична частина комплексного екзамену включала питання з таких дисциплін, як: загальна тактика, військова топографія, стрілецька зброя та вогнева підготовка, радіаційний, хімічний, бактеріологічний захист підрозділів, питання з фахових дисциплін та відпрацювання нормативів на засобах зв’язку.

Слід зазначити що під час виконання практичних завдань особовий склад 34 навчального курсу на високому рівні відпрацював питання з фахової підготовки, загальної тактики, та інших поставлених у ході здачі комплексного екзамену завдань включаючи налаштування сучасних засобів зв’язку, таких як радіостанції Motorola, Harris та термінал супутникового зв’язку Tooway.

Загалом, за результатами комплексного екзамену, заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко та науково-педагогічні працівники кафедри «Захисту інформації та кіберзахисту» високо оцінили рівень підготовки курсантів факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх