До 30.09.2018 року продовжено конкурсний відбір на кафедру військової підготовки ВІТІ, запрошуємо громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефонами: (044) 256-23-94; (044) 256-22-59; (067) 490-71-13; (099) 077-55-59; (093) 520-29-41.

Вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

Добавлено: 21.02.2018 Переглянуто: 225

20 лютого 2018 року о 14:00 у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя пройшло урочисте зібрання присвячене вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації відвідали захід аби вшанувати пам'ять своїх співвітчизників — загиблих на майдані. З даного заходу військовослужбовці коледжу винесли для себе, те що Революція Гідності це трагічна сторінка української історії. Герої Небесної Сотні полягли за честь, волю та право бути українцями. Вони полягли за свою Батьківщину. Їхній подвиг навіки закарбувавсь у наших серцях!

У межах заходу на сцені театру інструментальні твори виконував ансамбль бандуристів «Любава» Полтавського музичного училища імені Миколи Лисенка, співала солістка Полтавської обласної філармонії Лариса Борисенко. Крім того артисти Полтавської обласної філармонії разом із Заслуженою артисткою України Наталією Іванченко демонстрували епізоди з постановки «Блокпост» автора Бориса Гуманюка.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net